O mnie

Mam na imię Dominika i zajmuję się redakcją oraz korektą.

Jeśli tworzysz teksty na strony internetowe, blogi, do social mediów, piszesz książkę, e-booka lub bajkę dla dzieci, to zapewniam, że potrzebujesz kogoś, kto zadba o Twoje słowa, poprawi błędy, sprawi, że treść będzie przyjemniejsza w odbiorze dla czytelników. I tym kimś chętnie zostanę ja 😉

Książki kocham od dawna

Poprawiam teksty od kilku lat, ale książki kocham od dawna. Moja miłość do czytania zaczęła się w 2007 roku i od tego czasu nic nie sprawia mi więcej radości niż możliwość obcowania z literaturą. Przez pewien czas, jeszcze jako nastolatka, marzyłam o tym, aby być bibliotekarką, pracować w wydawnictwie lub po prostu zostać autorką – wszystkie plany kręciły się dookoła książek. Podczas urlopu macierzyńskiego zaczęłam na poważnie zastanawiać się, jak połączyć miłość do czytania z pracą oraz rodziną. I w ten sposób zostałam profesjonalną korektorką.

Redakcja tekstu

Dbałość o każdy szczegół i element tekstu to dla mnie priorytet.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że również na mnie spoczywa odpowiedzialność za sukces autora, dlatego proces redakcji oraz korekty zawsze omawiam na bieżąco ze zleceniodawcą. Sposób prezentacji treści jest niezwykle istotny dla blogerów, autorów książek czy innych treści przekazywanych szerszemu gronu, dlatego podstawą mojej pracy jest poszanowanie stylu autora. Oddając swoje dzieło w moje ręce, nie musisz się obawiać, że wartość merytoryczna lub Twój unikalny styl zostaną przekształcony.

Co jest dla mnie ważne?

Podczas współpracy kieruję się takimi wartościami, jak:

Bezpieczeństwo

Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój tekst nie dostanie się w niepowołane ręce ani też, że jego fragmenty nie ujrzą światła dziennego przed zaplanowaną przez Ciebie publikacją.

Jakość wykonanej pracy

Stale udoskonalam swoje umiejętności poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach oraz tematycznych webinarach.

Terminowość

Grafik układam w sposób okienkowy, a każdy klient otrzymuje 100% mojej uwagi, dzięki czemu nie musisz martwić się, że termin oddania tekstu zostanie przekroczony.

Klarowność warunków współpracy

Nie zacznę pracy ani nie zakończę działań, dopóki nie zatwierdzisz moich wszelkich propozycji czy uwag. Bez Twojej zgody ani rusz!

W czym mogę Ci pomóc?

Zajmuję się redakcją i korektą:

książek

e-booków

tekstów na strony internetowe

tekstów blogowych

treści do social mediów

materiałów marketingowych (ulotki, grafiki do SM, banery, katalogi itp.)

Jak rozpocząć współpracę?

Współpraca ze mną to tylko trzy proste kroki!

1. Kontakt

Możesz skontaktować się ze mną mailowo, na Instagramie lub poprzez formularz kontaktowy i umówić się na wstępną i BEZPŁATNĄ konsultację, podczas której przygotuję dla Ciebie wycenę oraz wspólnie ustalimy zasady naszej współpracy.

2. Przekazanie tekstu

Przekazujesz mi tekst, którym mam się zająć, i czekasz na efekty.

3. Oddanie projektu

Po zakończonym procesie redakcji oraz korekty oddaję projekt w Twoje ręce i wystawiam Ci fakturę.

Certyfikaty

Misja_Interpunkcja_certyfikat_Dominika_Surma
Przewiń do góry